פאדיה סבאג-חורי – תכנון אדריכלי ועיצוב פנים – מקצועיות ואסתטיקה כערכים עליונים

אדריכל העל המפורסם פרנק גרי סיפק לא רק כמה מהבניינים המרשימים והמיוחדים בעולם אלא גם אמירה נפלאה על אדריכלות ועיצוב פנים, אמירה המרכזת את השירות שמשרד פאדיה סבאג-חורי שואף לתת ללקוחותיו – "אדריכלות צריכה לדבר את הזמן והמקום שלה, אך בו זמנית לשאוף לנצחיות". באופן דומה, במשרד הבוטיק של פאדיה סבאג-חורי משלבים בין תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מותאמים אישית ולפי מאפייני המקום ורצונות הלקוח, אך תוך הקפדה מתמדת ובלתי מתפשרת על אסתטיקה, מקצועיות ואיכות.

פאדיה סבאג-חורי היא הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים בוגרת הטכניון ועוסקת בתחום מעל 15 שנים, רשומה בפנקס ההנדסאים במדור אדריכלות. לקוחות המשרד כוללים מלונות ורשתות מלונאות מובילות, גופים מוניציפאליים, מוסדות ציבור, עסקים, יזמי נדל"ן ומגוון רחב של לקוחות פרטיים.

המשרד פועל במתכונת בוטיק, תוך יחס אישי והתאמה אישית מלאה, כאשר היבטים של אסתטיקה, שימושיות ואיכות מקבלים דגש מהותי לאורך כל הדרך ובכל סוג פרויקט אותו המשרד מנהל או מלווה.

תכנון אדריכלי

  • תכנון אדריכלי של מבנים עד 4 קומות – שירות מקצועי ומקיף ותכנון מלא של מבנים למגורים, למטרות עסקיות או לשימושים ציבוריים.
  • ייעוץ וליווי מקצועי של תהליכי הוצאת היתר בנייה, לכל מטרה וסוג בנייה – מבנה חדש, שיפוץ, תוספות בנייה, שינויים במבנה קיים.
  • הכנת תכניות אדריכליות לצורך תהליכי רישוי עסקים.
  • פיקוח בנייה ובקרת איכות על גורמי המקצוע במהלך הבנייה.
  • חישוב כמויות והפקת כתבי כמויות מדויקים.

לצד תכנון אדריכלי ללקוחות פרטיים רבים, משרד פאדיה סבאג-חורי עובד עם חברות נדל"ן, חברות ביצוע בתחומי התשתיות, משרדי אדריכלות, רשתות בתי מלון ומוסדות ציבוריים רבים, בעיקר בעיר אילת.

עיצוב פנים – עסקי ופרטי

עיצוב פנים משלב בתוכו היבטים רבים, משימושיות ועמידה בתקציב ועד אסתטיות ויצירת אווירה. פאדיה סבאג-חורי לוקחת את כל ההיבטים היוצרים יחד את הדבר המופלא שהוא עיצוב פנים ויוצרת עבורכם יצירת אמנות של ממש, הגשמת חלום וחלל שהוא לא פחות ממושלם עבור ההעדפות והצרכים שלכם.

  • עיצוב פנים מותאם אישית לדירות ובתי מגורים.
  • עיצוב פנים עסקי לחנויות, עסקים נותני שירות ומוסדות ציבור.
  • עיצוב השם את המשתמש במרכז, תוך בניית קונספט עיצוב המתאים לאופי ומהות השימוש בחלל.
  • שירות שקוף ובתיאום מלא עם הלקוח.

משרד הבוטיק פאדיה סבאג-חורי יספק לכם שירות ענייני, מקצועי ואיכותי, תכנון אדריכלי עם ראייה כלל מערכתית ייחודית ועיצוב פנים השואף לשלמות מבחינת אסתטיקה ופונקציונאליות – הכל כאשר הלקוח נמצא במרכז ובשקיפות מלאה.

התקשרו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ – 054-795-61-56.